Photo z Tori

Witaj na mojej stronie!

Nazywam się Victoria Kolisnyk, przyjaciele mówią na mnie Viki albo Tori.

Nazwa mojego projektu "Photo z Tori" powstała naturalnie, przez skojarzenie fotografii ze zdrobnieniem mojego imienia Tori. Brzmi to jak angielskie słowo photostory, oznaczające opowieść stworzoną za pomocą obrazów lub album z opisami zdjęć. Chciałam, by nazwa oddawała to, czym się zajmuję i co jest dla mnie ważne a jest to opisywanie historii ludzi za pomocą obrazu, pokazywanie ich prawdziwych emocji i uwiecznianie ich na kliszy. Poza tym bardzo lubię angielskie słowa, bo z wykształcenia jestem anglistką.

Specjalizuję się w fotografii ślubnej, rodzinnej, dziecięcej i portretowej; ponadto fotografuję chrzty, komunie, śluby i wszelkie piękne chwile zakochanych. Organizuję sesje studyjne, plenerowe, reportażowe i lifestyleowe. Na co dzień pracuję w Warszawie, ale swoje usługi świadczę na terenie całej Polski.

Niezależnie od tego, czy pretekstem do naszego spotkania będzie Wasz ślub, pierwsza sesja nowo narodzonego dziecka, spacer z ukochaną osobą po parku czy inna okazja, będę szczęśliwa mogąc zapisać wielkie wydarzenia z Waszego życia na malutkiej karcie pamięci!

Odezwij się do mnie po polsku, angielsku, rosyjsku lub ukraińsku.

Zapraszam,
Tori
Photo z Tori - Fotograf +48 534 782 497
: Bemypro